Carl Einar "Figge" Fredriksson oljemålning
2019-03-11
620645
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson -44, olja på duk, ca 35x27 cm