Nils Tydén oljemålning
2019-03-05
620630
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976): Hamnarbete Skeppsbron 1938, Stockholm, signerad N Tydén, olja på duk, ca 65x54 cm