Hans Erik Eriksson oljemålning
2019-03-06
620528
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Motiv av en flöd, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 61x79 cm
Smärre slitage