Anna Gardell-Ericson akvarell
2019-03-25
620479
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Stilleben, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 45,5x32 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Ulf Hallius samling