Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOPPARTUNNA, 18/1900-tal, hänklar, diameter 70 cm, märkt NW, höjd 48, diameter 64 cm
Slitage, fläckar, bucklor, stativ senare tillkommet
620465
2019-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här