Pär Gunnar Thelander etsning
2019-03-08
620376
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition, signerad P.G. Thelander, 14/50, etsning, bildmått ca 49,5x66 cm