Ulrica Hydman Vallien litografier
2019-03-05
620308
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2) figurkompositioner, signerade Ulrica HV, litografier numrerad 374/380 samt 374/380, samtliga med bladmått 34x30,5 cm
Ej examinerad ur ram