Fällstolar 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÄLLSTOLAR, 4 st, märkta Serie 9, 1960, sannolikt Svante Skogh, bok med svart sits i konstläder, sitthöjd ca 46 cm. Ihopfällbara.
Kuntoraportti
Smärre slitage.
620297
Päivämäärä:
2019-03-05