Bengt Fransson oljemålning
2019-03-05
620273
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Strandmotiv, signerad, olja på duk, ca 27x35 cm