Matbord tidigt 1900-tal
2019-03-05
620236
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets första hälft, gråmålat, svängda ben, höjd ca 77, diameter ca 100, 1 iläggsskiva bredd 43 medföljer