Akvarell Japan
2019-03-05
620223
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på rispapper, Japan, 1900-talets början, motiv av figurscen med kalligrafisk text, ca 45x126 cm
Veck, fläckar