Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 4 st., stengods, Kina, 1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 13-15, höjd 6-7 cm
Nagg, slitage, glasyrsprickor
620123
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här