Selterglas åttkantig
2019-03-04
620115
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SELTERGLAS, 11 st, 1900-tal, åttkantig, klar glasmassa, höjd ca 18 cm
Några är något ojämna, en mindre nagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma