Ikon Ryssland
2019-03-04
620111
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, Kristus Pantokrator, Ryssland, 1800-tal, tempera på pannå, förgylld riza, ikonskåpets yttermått ca 43x38 cm
Smärre skador