Fisketallrikar
2019-03-04
620094
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOSEF FRANK, fisktallrikar, 9 st, förmgiven 1940-tal, Svensk Tenn, ovala i grön glasmässa, längd ca 30.5 cm
Bruksslitage, mindre repor, några mindre nagg, en med en stor nagg