Stolar jugend
2019-03-03
620081
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-talets början, jugend, stomme i betsad ek med skuren dekor föreställande druvklasar, bägge med skinnklädda sittdynor, sitthöjd ca 48 cm
Åldersrelaterat slitage