Reinhold Ljunggren litografi
2019-03-02
620025
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Stockholmsmotiv, signerad R Ljunggren, litografi, ca 40x31 cm