Karl Axel Pehrson litografi
2019-03-02
619959
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med växter, signerad samt signerad 198/385, ca 42x54 cm