Reinhold Ljunggren litografi
2019-03-02
619941
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Djurgårdsfärjan Stockholm, signerade R. Ljunggren och numrerad 243/310, färglitografi, ca 28x38,5 cm