Peter Dahl Fredmans Epistlar
2019-03-04
619935
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), (2): "Fredmans Epistel", signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 29x39 cm