Oscar Reuterswärd litografi
2019-03-02
619932
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 110/190, litografi, bladmått ca 70x49 cm