Karl Axel Pehrson litografi
2019-03-02
619923
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Abstrakt komposition, signerad 67/150, litografi, ca 66x53 cm