Lena Linderholm litografi
2019-03-02
619916
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad samt numrerad 96/225, litografi, ca 85x60 cm