Roland Svensson färglitografi
2019-03-02
619879
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON: Skärgårdslandskap, signerad roland S, 105/350, färglitografi, bildmått ca 36x28 cm
Blekt