Vjeteslav kliuchnikov oljemålning
2019-03-02
619875
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): stilleben med äpplen, signerad och daterad V Kliuchnikov 2017, olja på duk, 29x44 cm
Oramad