Roland Svensson färglitografi
2019-03-06
619858
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", ur portföljen "Den Gamla Ångbåten", signerad roland S, 146/360, färglitografi, bildmått ca 47x33 cm