Ljuskrona i oscariansk stil
Avslutad
2019-03-02
619829
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSKRONA, oscariansk stil, 1900-talets första hälft, tolv ljusarmar, elektrifierad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 90, diameter 65
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen