Roland Svensson färglitografi
2019-03-06
619822
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Gillöga, signerad roland S, 105/250, färglitografi, ca 27x43 cm
Gulnad