Gunnar Zetterström oljemålning
2019-03-06
619791
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 50x62 cm