Madeleine Pyk färglitografi
2019-03-01
619736
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Hundpatrullen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 57x45 cm