Axel Lind oljemålning
2019-03-01
619711
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): "Caribien", signerad Axel Lind, olja på duk, ca 81x120 cm
Mindre färgbortfall