Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAFFEPANNA, 1700-tal, koppar, klotformad, mustaschfäste, höjd ca 17 cm
Slitage, anlöpning, några hål, rost, buckor
619659
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här