Ikoner
2019-03-01
619648
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKONER, 4 st., 1900-tal, bemålade och delvis förgyllda, på träpannå, ca 14x9- 44x18,5 cm
Slitage, sprickor