Ampel
2019-03-02
619517
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, Karl Johan-stil, 1800-talets slut, mässing samt bemålat plått, höjd 68 cm
Skador, en ljuspippa lös, borrade för el