Philip Guston tusch Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

82 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PHILIP GUSTON (USA, 1913-1980): "To Dean", abstrakt komposition, signerad och daterad P Guston ´67, tusch, ca 21x27 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

619514

2019-03-01