Philip Guston tusch Tema Abstrakt & konkret
Klubbat för:
72 000 SEK
Arviointi
30 000 SEK
Kuvaus
PHILIP GUSTON (USA, 1913-1980): "Rain", signerad och daterad P Guston ´67, tusch på papper, ca 28,5x24 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
Kuntoraportti
619506
Päivämäärä:
2019-03-01