Stefan Dakon figurin Goldscheider Wien Sport

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STEFAN DAKON, figurin, Goldscheider, Wien, Österrike 1930-tal, i form av kvinna med skidstavar, flintgods, polykrom glasyr, stämplad Goldscheider Wien Dakon Made in Germany samt inpressat 714-9, 664 och 19, höjd 31 cm

Mindre glasyr nagg

619466

2019-03-01