Peter Dahl litografi
2019-03-02
619409
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Utsikt från konstnärens ateljé i Gröndal, signerad och daterad Peter Dahl -76, provtryck, färglitografi, ca 55x45 cm