John Ivar Berg oljemålning
2019-03-01
619393
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Modell", signerad samt daterad 1934, olja på duk, ca 81x65 cm