Peter Dahl färglitografi
2019-03-02
619364
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ´´Från en Kabaré´´, signerad Peter Dahl -79, EA, färglitografi, bildmått ca 37x26 cm