Kakfat silver
2019-03-01
619303
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAKFAT, silver, med glasskål, slipat glas, 1800-talets andra hälft, utslitna stämplar, höjd 31, diameter 26 cm
Med gåvogravyr