Gräddsnipa sterlingsilver
2019-03-01
619292
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
GRÄDDSNIPA, sterlingsilver, 1800-talets mitt, London, otydliga mästarstämplar, punsad bladdekor, höjd 11 cm, vikt 150 g