Såssnipor England
2019-02-28
619213
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SÅSSNIPOR, England, 2 st, varav 1 stämplad London 1756 och 1 stämplad West & Son samt. med otydliga stämplar (sannolikt 1800-tal), vikt ca 592 g
Beläggningar