Fat
2019-03-09
619196
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 3 st., porslin, Kina, dekor i emaljfärger, Guangxu, diameter ca 1,5 cm
Skador: En med nagg
smärre slitage