Vette trä
2019-02-28
619136
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VETTE, trä, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad, längd ca 46 cm
Smärre slitage, med fästen