Roland Svensson litografi
2019-02-28
619102
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskärgård", signerad roland S, färglitografi, 256/260, ca 38x52 cm
Lätt gulnad, ej examinerad ur ramen