Peter Dahl färglitografi
2019-03-01
619073
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel 19, signerad Peter Dahl, med epistel, färglitografi, ca 43x29 cm,