Klubbat för:
21 000 SEK
14 000 SEK
HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Skepp på stormigt hav, signerad H. af Sillén, daterad 1889, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 33x49 cm
619044
2019-02-28