Skålfat Japan
2019-03-04
619018
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, 1 par, porslin, Japan, 1900-tal, dekor av tranor på risfält i underglasyrblått, diameter ca 29 cm
Slitage