Uno Vallman oljemålning
2019-02-28
618980
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Vinterlandskap, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 45x37 cm